Svatební dny na farmě 2023

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na svatební dny, které pořádáme ve dnech 1-3. prosince 2023.

Hlavní program bude probíhat v pátek a v sobotu od 14 hodin. V tento čas se Vám otevřou naše prostory, kde si budete moci projít farmu, dát si kávu s dobrotou ze sladkého baru, který spolu s ukázkou svatebního dortu připraví naše paní cukrářka. Až do 17 hodiny kdy započne degustační večeře bude program volný s prostorem pro Vaše dotazy.

 

Degustační večeře bude spojen s ochutnávkou vína a kolem 19 hodiny bychom otevřeli večerní raut.

 

Protože víme, že je tento den pro Vás jedním z těch nejdůležitějších, a i tak k němu chceme přistupovat i my. Rádi bychom Vám touto cestou ukázali a nabídli vše, co jsme schopni pro Vás připravit a zařídit, aby tento den probíhal v klidu a všichni Vaši hosté i vy jste byli spokojeni. 

 

V rámci svatebních dnů jsme si pro Vás připravili menší ,,manuál,,  obsahující rady a typy, nejčastější otázky a prosby. Možnosti obřadu, nabídku koordinace, výpomoci, animátorek, ochutnávky rumů a mnoho dalšího.

 

Pokud naše dny nestíháte, je pro Vás možnost zastavit se za námi i v neděli 3.prosince, kdy svatební sál zůstane vyzdoben stejně jako v předchozí svatební dny a můžeme vše spolu projít.

 

Rezervace je vždy na jeden den, a to buď pátek nebo sobota. Není povinné přijet už na 14 hodinu. V době 14-17 hodin zde budu s paní cukrářkou. Důležité je dorazit nejpozději v 17 hodin, kdy začne společná večeře. Cena tohoto dne je 990 Kč a je nutné si místo zarezervovat a to do 20.11.2023. S sebou můžete vzít rodiče, svědky nebo i děti, o které se postarají naše paní učitelky. Prosím, tuto informaci nahlaste předem ?.